Širdies plakimas Danielle Steel

ISBN:

Published:

Hardcover

304 pages


Description

Širdies plakimas  by  Danielle Steel

Širdies plakimas by Danielle Steel
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 304 pages | ISBN: | 10.50 Mb

Viena populiariausių viso pasaulio rašytojų, jos knygų, išverstų į daugiau kaip 30 kalbų, parduota per 530 milijonų egzempliorių. Lietuvių skaitytojams pažįstama kaip romanų „Namas, „Užkietėję viengungiai, „Tėtis ir kt. autorė.Bilis Tigpenas,MoreViena populiariausių viso pasaulio rašytojų, jos knygų, išverstų į daugiau kaip 30 kalbų, parduota per 530 milijonų egzempliorių. Lietuvių skaitytojams pažįstama kaip romanų „Namas, „Užkietėję viengungiai, „Tėtis ir kt. autorė.Bilis Tigpenas, populiaraus televizijos serialo autorius, taip užsiėmęs savo darbu, kad visai nepastebi, kaip sužlunga jo santuoka.

Po skyrybų prabėgus devyneriems metams jis tebegyvena vienas Holivude, o jo gyvenimas malonus ir be įsipareigojimų...Adriana Taunsend neabejoja, kad turi viską. Ji dirba mėgstamą darbą televizijoje, žavingas gražuolis jos vyras sėkmingai kopia karjeros laiptais.

Bet idilei ateina galas, kai Adriana pasijunta nėščia. Jos vyras paskelbia ultimatumą: jis arba kūdikis. Adrianos gyvenimas virta chaosu, ir viskas, kuo ji tikėjo, ima byrėti...Ir štai vieną dieną Bilis ir Adriana atsitiktinai susitinka prekybos centre. Moteris taip sužavi Bilį, kad jis netikėtai vėl užsimano iš gyvenimo šio to daugiau nei įprasti malonumai: moters, kurią tikrai mylėtų, šeimos. Bet ką daryti su kito vyriškio kūdikiu ir faktu, kad sužavėjusi moteris yra kito vyro žmona? Atsisakyti jos? Tačiau širdžiai juk neįsakysi...„Danielle Steel įtikinamai pasakoja apie universalias žmogiškąsias emocijas.Publishers Weekly„Nuostabu!

Danielle Steel supina mylimaisiais tarsi ir negalinčių tapti žmonių gyvenimus su tokia šiluma ir švelnumu, kad gausūs jos gerbėjai nieko geresnio nė negali tikėtis...Swanton EnterpriseEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Širdies plakimas":


newsunorder.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us